Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2019.02.02

Hihetetlen izgalmak után Tátrai Miklós nyert légpisztolyban

Képtalálat a következőre: „Tátrai Miklós nyert légpisztolyban”

Hihetetlen izgalmak után győzött Tátrai Miklós férfi légpisztolyban. Az utolsó lövés előtt Antal Balázs előnye még több mint egy kör volt, de míg Antal 8.7 kört lőtt utolsóra, addig Tátrai Miklós 10.2 kört, így ő lett a magyar bajnok Százhalombattán. Szombaton női légpisztolyban is győztest avattak Egri Viktória nyert Dávid Krisztina előtt, vagyis a verseny integrált volt. Az eseményen jelen volt Kulcsár Krisztián, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke, aki elégedett volt a rendezéssel és annak a reményének adott hangot, hogy a sportlövők elkényeztetik majd a sportközvéleményt a tokiói kvótaszámmal. Holnap az ifiké a terep.

Szerdán dönt az elnökség a márciusi, eszéki Európa-bajnokságra utazó magyar csapat összetételéről.

Forrás: Sajtóközlemény